Vítej na stránkách klubové noci Wedhouse. Zde najdete veškeré informace o připravovaných  akcích. Tato noc je poměrně mladá, ale už v tuto chvíli je také součástí After Klubu Ateliér v Praze, kde se noc pořádá pravidelně. S každým pořadaným dílem se můžete těšit na nově obsazený Line-Up DJs.

Pařmeni a pařmenky,
po delší odmlce tu máme další díl noci WEDHOUSE a kde jinde než v klubu ATELIER. Tentokrát se představí kladenský dj GRASZEL, který patří mezi ostřílené djs. Další v řadě je DJ FUTURE, kterého můžete znát z pražského DANCE RADIA, kde hraje a moderuje v pořadu CLUBMIX a jeho vytříbený vkus pro hudbu jen radost slyšet. No a poslední v řadě je dvojice djs ze SEEJAY RADIA a rezidentů WEDHOUSE parties JOSÉ MADEIRA & BEMA aneb učitel a žák, protože právě BEMA naučil hrát JOSÉHO MADEIRU.
Celý večer se ponese ve stylu tech house, happy house, techno music. Startujeme už od 22:00 až do 4:00 h a po té následuje afterpárty rezidentních dj klubu ATELIER.

Další díl oblíbeného Atelier letního mejdanu pod širým nebem. Tentokrát se však presouváme na JIH a konkrétně do klubu LIDOVKA v areálu NOVÁ ŽIVOHOŠŤ na Slapech! Těšit se můžete na 9 našich rezidentů doplněných o místní kapitány Bemu a Joseho Maideiru. Začneme pěkne v poklidu jak je u nás zvykem na zahrádce v zadu za Lidovkou a poté v noci se přesuneme na afterparty dovnitř do klubu. My zajistíme skvělou hudbu s letní atmosférou, naši barmanští přátelé z baru Lidovka skvělé drinky a přehrada skvělé vodní radovánky … ať už se chceš jen válet na sluníčku či hodláš společně s nami protančit žabky, tady nesmíš chybět! Startujeme už ve 14:00, přijďte včas!

Zázmam Live Streamu

Jedno z videí které bylo natočeno při Live Streamu z Klubu Ateliér. hodinový záznam setu residenta noci Wedhouse. Další videa naleznete na odkaze niže.